Kategoriler
Genel

Kaygılıyım ama istiyorum

Küçük yaşlardan beri futbol oynayan Muhammed Ali Güneş, futbolun kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi. İleride büyük bir defans oyuncusu olmak isteyen Muhammed Ali “Küçük yaşlarımdan beri bunu severek yapıyorum. Dilerim ki ilerleyen zamanlarda bu benim için profesyonel süreç olur.” dedi.

Küçük yaşlardan beri futbol oynayan Muhammed Ali Güneş, futbolun kendisini çok mutlu ettiğini dile getirdi. Mahallesindeki eski kültürü hala bitirmeyen Muhammed, arkadaşları ile oyunlar oynamaya devam ediyor. Çocukların spor yapmasını teşvik eden cümleler söyleyen Güneş “Biz çocuklar olarak daha ergenlik çağımızdayız. Bunun farkındayız ve o yüzden spor yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Özellikle ailem beni bu spora teşvik ediyor. Aileme buradan annem ve babama yani teşekkürlerimi sunarım. Onları pişman etmeyeceğim.” dedi.

İlerde profesyonel olmak isteyen Muhammed Ali “İleride bu yaptığım spordan yani futboldan para kazanmak istiyorum. Genç yaşımda bu sorumluluğu alabilirim. Fakat bunun için çok da erken konuşmamam lazım. Çünkü dünyamız değişik bir yer. Geçen sene ve ondan önceki senede Covid-19 vardı ve hayatımız evlerde geçti neredeyse. O yüzden Akademik tahsisimi de yapıp futbola ancak öyle devam etmek istiyorum.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s