Kategoriler
Genel

Eren Efe’nin gözü Avrupa’da

Altyapıda top koşturan Eren Efe Öner, hayallerinin çok büyük olduğunu söyledi. Hayalinin Avrupa olduğunu dile getiren Öner “Umudum Avrupa Ligi. Umarım kendimi geliştirip Liverpool’da top koştururum.” dedi.

Lise üçüncü sınıfta eğitim hayatına devam eden Eren Efe Öner, hayatının merkezine futbolu aldığını söyledi. Amatör kulüpte futbolcu olan Öner “Futbolculuk benim için yaşam stili. Şu anda yaşım genç ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bunu da sürdüreceğim. Vazgeçmeye niyetim yok. İyi bir hayatım olsun istiyorum. Sağlıklı ve refah içinde. Futboldan hem büyük bir keyif alıyorum. Basamakları teker teker tırmanıp Türk futbolunu en iyi desteklemek istiyorum ve bunun için çabalamaya da devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Altyapı hakkında yorum yapan Eren Efe Öner, Türkiye’de yukarılara çıkmanın zor olduğunu söyledi. Öner “Ben şu an altyapıdayım. Bir amatör kulüpte top koşturmayı sürdürüyorum. Umudum var mı? Var. Fakat büyük yerlere çıkmam için kendimi daha iyi geliştirmem lazım. Bunda altyapı tesislerinin seviyesi çok önemli. Ajax ve diğer Avrupa ülkelerinin altyapı sistemlerine bakıyoruz. Umduğumuzu bulamıyoruz. Umduğumuzu bulmak istiyoruz. Altyapı tesislerinin daha iyi olmasını istiyoruz. Benim gibi birçok genç var. Kendilerini geliştirmek istiyorlar. Bunu gerçekleştirmemiz için plansız yapılanmaya son verilmesini istiyoruz.” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s