Kategoriler
Genel

“Basketbol benim her şeyim”

Çoğumuz çocukluğumuzda ya da şimdilerde sporla ilgilenmişizdir veya ilgilenmeye devam etmişizdir. Batuhan da çocuk yaşlarda futbola başlayıp basketbola devam eden isimlerden bir tanesi olarak gözler önünde yaşamını sürdürüyor.

Çocuk yaşlarının gözde sporu olan Futbol ile başlayan Batuhan, sonrasında ise Basketbol’u sevmesindeki nedeni şu cümlelerle açıklıyor. Batuhan “Ben aslında küçük yaşımda kalede olmayı seviyordum. Kaleciliğim de iyiydi. İlkokul ve Ortaokulda Basketbol ile işim yoktu. Semtimin futbol takımında bulundum ve sonra bırakmak zorunda kaldım. Daha sonrasında ortaokulumdaki okul futbol takımında da bulundum. Yani derslerimden dolayı bırakmak zorunda kalsam da sporu bırakmadım. Basketbol oynamaya başladım yavaş yavaş. Bu bana iyi geldi ve devamını da getirdim. Şu an serbest şekilde basketbol oynamaya ve diğer sporlar ile ufak ufak uğraşmaya devam ediyorum. Spor yapmak, benim yaşam felsefem gibi bir şey oldu. Bunu genç yaşta kazanmam benim adıma büyük bir şans ve güzel bir şey. İnşallah devamını getiririm ve ömrümün sonuna kadar da devam ettiririm.” dedi.

Basketbolu takip ettiğini ve Anadolu Efes maçlarını bu aralar çok sık takip ettiğini söyleyen Koçyiğit “Basketbolu oynadığım gibi takip de ediyorum. Gerçi NBA ile işim olmuyor pek ama Türk basketbolunu da takip ediyorum. Fenerbahçeli olsam bile son yıllarda Anadolu Efes’in oynadığı basketbol muhteşemin de ötesinde. Umarım bu sene de her iki takımımız da ülkemizi en iyi şekilde destekler.” ifadelerine yer verdi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s