Kategoriler
Genel

“Hayalim büyük”

Günümüzde çoğu çocuğun hayali spor ile ilgilenmek. Bu sporun en çok seçilen branşı ise Futboldur. Futbol, çıktığı günden bu güne kadar popülerliğini korumakla beraber gelecek nesle de hitap etmeye devam ediyor. Küçük yaşlarda başlayan mahalle futbolu geleneği günümüzde sönse de bazı sokaklarda ve kesimlerde hala devam etmektedir. Mahallede top oynayan ve hayalinde Beşiktaş’ta oynamak isteyen Eren Küçük, futbol ile ilgili hayallerini anlattı.

Futbol oynamaya mahalle futbolu ile başlayan Eren “Küçük yaşlarda evimizin arka tarafındaki parkta top oynayarak zamanımı geçiriyordum. Küçükken şişmandım ve koşamazdım. Elimden gelseydi ailem beni futbola yazdıracaktı. Ancak o dönem şişman olduğumdan dolayı beni yazdırmadılar. Bu içimde bir ukde kalsa da hayat devam ediyor. Belki futbolcu olamasam da sporla ilgili bir şeyler yapmak istiyorum. Belki gazeteci ya da belki bir menajerlik yolunda ilerlemek istiyorum” ifadelerine yer verdi.

Futbolcu olamasa bile ilerleyen dönemlerde futbolun ve diğer branşların da içlerinde olmak isteyen Eren Küçük, konu hakkında şunları söyledi. Eren “Ben küçüklüğümden beri her ligi ve her takımı takip eden bir kişiyim. Yani futbolu ve basketbolu seviyorum. Voleybolla da ilgi ve alakam var. Fakat asıl ilgi alanım benim futboldur. Çok sıkı Beşiktaş taraftarıyım. Maçlara zaman zaman gitmeye çalışıyorum. Umarım ya bir kulübe bağlı ya da herhangi bir yerde yüksek mevki de çalışmak bana vesile olur. Bunun için hayallerim çok büyük” dedi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s